اجاره ویلا چالوس: ویلا و سوئیت چالوس + تخفیف

ساحل چالوس

چالوس شهری نام آشنا برای طبیعت دوستان است. چالوس یکی از محبوب‌ترین جاهای دیدنی شمال است که همه ساله خیل عظیمی از مسافران دل به جاده‌اش می‌سپارند. اگر چمدان بسته‌اید و رهسپار این شهر زیبا شده‌اید و می‌خواهید اجاره ویلا چالوس را داشته باشید. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. چرا که در ادامه از اجاره ویلا جاده چالوس، اجاره سوئیت در چالوس، اجاره ویلا جنگلی در چالوس، اجاره کلبه در جاده چالوس، قیمت اجاره ویلا و… برایتان خواهیم گفت.

اجاره ویلا چالوس

برای اقامت در چالوس گزینه‌های مختلفی دارید. در چالوس تنوع گزینه‌های اقامتی به حدی است که با هر سلیقه و میزان بودجه‌ای که باشید اقامتگاه مناسب خود را خواهید یافت. اگر جزو آن دسته از مسافرانی باشید که ترجیح می‌دهند در سفر در هتل اقامت داشته باشید باید بگوییم هتل‌های پنج ستاره و مدرن این شهر انتخاب خوبی برای شما می‌تواند باشد. اما همانطور که می‌دانید در سفر به شهرهای شمالی به دلایل مختلف اجاره ویلا و سوئیت از محبوبیت بیشتری برخوردار است. به‌طوری‌که بسیاری ازمسافران اجاره ویلا شمال را به اقامت در بهترین هتل شمال ترجیح می‌دهند.

اجاره ویلا چالوس یا اجاره ویلا جاده چالوس نیز نسبت به رزرو هتل در چالوس محبوبیت بیشتری دارد. البته دلیل چنین محبوبیتی خیلی هم عجیب نیست. چرا که در ویلاها میهمانان آزادی عمل بیشتری دارند و فضایی کاملا مستقل و بدور از قوانین حاکم بر هتل‌ها نصیبشان می‌شود و البته برای کسانی که پر تعداد و خانوادگی سفر می‌کنند باز هم اجاره ویلا به دلیل صرفه جویی در هزینه‌ها انتخاب بهتری نسبت به رزرو هتل می‌تواند باشد.

اجاره ویلا در شهر چالوش

شهر چالوس

اما  نکته مهم در اجاره ویلا انتخاب منطقه‌ای مناسب برای اقامت است. بسته به هدف سفر شما انتخاب نوع اقامتگاه می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد. برای این منظور در ادامه به طور اختصار از مناطق چالوس برایتان می‌گوییم باشد که با خطای کمتری اقامتگاه خود را در چالوس انتخاب کنید.

برای اقامت  در چالوس اگر مایل هستید در بهترین نقطه شهر ساکن شوید باید به سراغ مناطقی همچون آیت الله غفاری یا بلوار دریا بروید. خیابان 17 شهریور چالوس هم می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. با اقامت در مناطق مذکور هم به مراکز خرید شهر و هم به دریا دسترسی خوبی خواهید داشت.

از معروفترین مناطق چالوس باید به رادیو دریا اشاره کرد. این منطقه نیز به دلیل نزدیکی به دریا می‌تواند انتخاب خوبی برای کسانی باشد که می‌خواهند در سفر به چالوس در نزدیکی دریا اقامت داشته باشند.

اجاره ویلا جنگلی در چالوس

اگر می‌خواهید از هیاهوی شهری فاصله بگیرید و در سفر به چالوس در دل جنگل اقامتی به یاد ماندنی را تجربه کنید باید به فکر اجاره ویلا جنگلی در چالوس باشید. اجاره ویلا جنگلی در چالوس را می‌توانید در روستاهای اطراف همچون روستا دارکلا، طلاجو، سینوا، کتیر، مرس و… داشته باشید. در چالوس می‌توانید انواع ویلاهای جنگلی را با امکانات مختلف از معمولی تا مدرن رزرو نمایید.

اجاره ویلا جنگلی در چالوس

ویلا جنگلی

ناگفته نماند؛ برای اجاره ویلا جنگلی انتخاب ویلاهایی در نزدیکی مرداب هسل نیز می‌تواند گزینه دیگر شما باشد. مرداب هسل از مناطق دیدنی پر طرفدار چالوس به شمار می‌رود. با انتخاب اقامتگاهی مناسب در نزدیکی این مرداب تنها و آرام، می‌توانید با طی مسیری کوتاه و یک جنگل نوردی لذت بخش از این مرداب دیدن کنید.

تالاب هسل

رنگ تالاب هسل (عکس: امیر اصغری)

قیمت اجاره ویلا در چالوس

بسته به اینکه در چه منطقه‌ای در چالوس می‌خواهید اسکان یابید و چه نوع امکاناتی مد نظر شماست می‌تواند قیمت اجاره ویلا را حسابی جابجا کند. در چالوس می‌توانید انواع ویلاهای ارزان قیمت تا گران قیمت را اجاره کنید. ویلاهای مدرن یا به عبارتی لاکچری چالوس می‌تواند دارای امکاناتی نظیر محوطه سرسبز، استخر، سالن بیلیارد، لوازم به روز و مدرن و… باشد که پر واضح است برای اجاره این نوع ویلاها باید قیمت بیشتری نیز بپردازید. دسترسی آسان نیز به جنگل و دریا از عواملی است که می‌تواند روی قیمت اجاره ویلا در چالوس تاثیر بسزایی داشته باشد.

اجاره سوئیت چالوس

علاوه‌بر اجاره ویلا شما می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه‌های اقامتی خود اجاره سوئیت در چالوس را نیز مد نظر قرار دهید. گرچه سوئیت‌ها مانند ویلاها فضاهای کاملا مستقلی ندارند و معمولا در یک مجموعه آپارتمانی قرار دارند  اما امکانات مناسب این اقامتگاه‌ها راضیتان می‌کند. اجاره سوئیت در چالوس را می‌توانید در مناطقی که به معرفی آنها پرداختیم داشته باشید. ضمن آنکه اجاره سوئیت در جاده چالوس هم می‌تواند جزو انتخاب‌های شما قرار گیرد.

گفتنی است برخی سوئیت‌ها دارای اتاق و سالن نشیمن هستند و برخی نیز اتاق ندارند که این مسئله می‌تواند در قیمت پرداختی شما بابت اجاره موثر باشد. اما در هر حال از امکاناتی که با اجاره سوئیت در جاده چالوس یا اجاره سوئیت در چالوس در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توان به آشپزخانه، میز و صندلی، تختخواب، سیستم گرمایش و سرمایش، تهویه مناسب، مبلمان و… اشاره کرد.

اقامتگاه های چالوس

مگر می‌شود به چالوس سفر کرد و سراغی از خانه‌هایی با سبک و سیاق سنتی نگرفت؟ خانه‌هایی که می‌تواند چند صباحی شما را از روزمرگی‌های شهری رها کند تا لذت سفر به چالوس در دل و جانتان بنشیند. اقامتگاه‌های بوم گردی چالوس خانه‌هایی با امکانات مناسب هستند که قطعا وقت رفتن دلتنگشان خواهید شد.

برای اجاره اقامتگاه‌های بوم گردی چالوس می‌توانید در شهر چالوس به اقامتگاه بومگردی حاجی سید چالوس بروید اقامتگاهی با قدمتی شصت ساله که توانسته به خوبی از عهده رضایت میهمانان برآید. در روستاهای اطراف چالوس نیز می‌توانید سراغ این اقامتگاه‌ها را بگیرید مثلا در روستای کریم آباد اقامتگاه ننه گل ابرو از انتخاب‌های خوب شما می تواند باشد.

اجاره سوئیت چالوس در اقامتگاه بومگردی حاجی سید

اقامتگاه بومگردی حاجی سید چالوس (عکس: مهیلا حسینی)

کلبه سنتی نارگل نیز در روستای سنار سفلی و همینطور اقامتگاه ناتر در روستای ناتر نیز از این دسته‌اند. در جاده چالوس نیز در روستای دلیر و نرسیده به رستوران معروف همسفر اقامتگاه سنتی میرکا با امکاناتی مناسب پذیرای میهمانان است. میرکا اقامتگاهی زیباست که می‌تواند تعداد محدودی از گردشگران را (15 میهمان) را جادهی کند.

اجاره ویلا در جاده چالوس

همانطور که می‌دانید جاده چالوس به مراتب بیشتر از شهر چالوس در بین مسافران محبوبیت دارد. اگر اهل سفر به شمال باشید بی‌گمان حداقل یک بار از این جاده عبور کرده‌اید. جاده‌ای زیبا که کافی است یک بار رهسپارش شوید تا باز هم در سفر بعدی جزو برنامه ریزی سفرتان باشد.

یکی از انتخاب‌های مسافران چالوس، اجاره ویلا جاده چالوس است. چرا که با اجاره ویلا جاده چالوس اقامتی آرام و بدور از
شلوغی‌های شهری و در طبیعتی زیبا را تجربه خواهند کرد. اجاره کلبه در جاده چالوس یا اجاره سوئیت در جاده چالوس را
می‌توانید براحتی داشته باشید. کلبه‌ها و سوئیت‌های جاده چالوس با امکانات مناسب در خدمت مسافران این جاده قرار می‌گیرد.

با اجاره کلبه در جاده چالوس اقامتی متفاوت را به خود هدیه خواهید داد. با اجاره کلبه در جاده چالوس حس و حالی شبیه به اقامتگاه‌های بوم گردی اما در شکل و شمایلی امروزی‌تر را تجربه خواهید کرد. امکانات کلبه‌های جاده چالوس نیز مناسب‌اند و انتظار شما را از یک اقامتگاه کلبه‌ای برآورده خواهند کرد.

گفتنی است برای کنترل هزینه‌های اقامتی خود بهتر است اجاره سوئیت در جاده چالوس را مد نظر قرار دهید. سوئیت‌های جاده چالوس متراژ‌های مختلف دارند که می‌توانید بسته به انتظار خود از یک اقامتگاه انتخاب کنید.

بهترین زمان سفر به چالوس

برای اینکه بیشترین لذت را از سفر به چالوس ببرید، در زمانی که این شهر دارای بهترین شرایط آب و هوایی است به چالوس سفر کنید. چالوس تابستان‌هایی شرجی و زمستان‌هایی گرم و مرطوب دارد. بنابراین بهترین زمان سفر به چالوس در نیمه دوم فروردین ماه، اردیبهشت و اوائل خرداد است. برای استفاده از خلوتی شهر و تفریحی آرام توصیه می‌کنیم بعد از بازگشایی مدارس و در فصل پاییز راهی این شهر شوید.

 

جاهای دیدنی چالوس

چالوس شهری است که با جنگل و دریا پیوندی دیرینه دارد. با سفر به چالوس با یک تیر چند نشان خواهید زد. دیدنی‌های این شهر زیبا کم نیست؛ در ادامه به اختصار به معرفی جاهای دیدنی این شهر می‌پردازیم.

  1. دریاچه ولشت: ولشت دریاچه‌ای آرام در طبیعتی زیباست. تا ولشت باید یک مسیر یک ساعتی را از چالوس طی کنید. گفتنی است در اطراف این دریاچه آب شیرین می‌توانید چادر بزنید و از دیدن طبیعت لذت ببرید.
  2. کاخ مادرشاه: دیدنی‌های چالوس به طبیعت آن ختم نمی‌شود در چالوس می‌توانید از بناهای قدیمی هم دیدن کنید. کاخ مادر شاه در روستای مازو پشته قرار دارد. کاخی دو طبقه که به دوران پهلوی بر می‌گردد.
  3. پارک جنگلی فین: پارکی زیبا و با صفا که در آزاد راه مرزن آباد- چالوس قرار دارد. امکانات اقامتی و تفریحی در این پارک بی‌گمان لحظات خوشی را برای شما رقم می‌زند.
  4. تله کابین نمک آبرود: در فاصله 12 کیلومتری چالوس می‌توانید به نمک آبرود بروید و با استفاده از تله کابین سفری زیبا را در ارتفاعات تجربه کنید. تفریحات نمک آبرود به تله کابین محدود نمی‌شود؛ از دیگر تفریحات این منطقه می‌توان به سورتمه، زیپ لاین، پل معلق و… اشاره کرد.
تله کابین نمک آبرود

تله کابین (عکس: ایرنا)

سوالات متداول اجاره ویلا وسوئیت در چالوس

در روند اجاره ویلا بی‌شک با سوالاتی روبرو خواهید شد که پاسخ به آنها می‌تواند راهگشای شما در مراحل اجاره ویلا چالوس باشد. به این منظور در این ادامه تعدادی از سوال‌های احتمالی شما پیش بینی شده است و به آنها پاسخ داده‌ایم.

  1. چه زمانی می‌توانیم اجاره ویلا در چالوس ارزان قیمت داشته باشیم؟ برای اجاره ویلا ارزان قیمت باید همزمان با بازگشایی مدارس به این شهر زیبا سفر کنید. البته برای اجاره ویلا ارزان قیمت باید دور سفر در روزهای تعطیل به طور مثال تعطیلات عید را خط بکشید.
  1. چه مدارکی در زمان اجاره ویلا چالوس باید به همراه داشته باشیم؟ برای اجاره ویلا یا سوئیت حتما کارت ملی به همراه داشته باشید. اگر خانوادگی هم سفر می‌کنید خوب است بدانید که برخی مالکین مدارکی دال بر محرمیت را نیز جزو قوانین خود قرار می‌دهند.
  1. آیا می‌توان در چالوس اجاره ویلا روزانه داشته باشیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت بله بسیاری از مالکین ویلاهای و سوئیت‌های خود را فارغ از اینکه اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت باشد مد نظر شما باشد نیز اجاره می‌دهند.

اجاره ویلا در شهر چالوس با ایرانگرد

اجاره ویلا را می‌توانید در سایت ایرانگرد به راحتی انجام دهید. تنوع قیمت‌های اجاره ویلا چالوس در ایرانگرد از
ویژگی‌های خوب این وب سایت است. چرا که اجاره ویلا در چالوس ارزان تا گرانقیمت را می‌توانید در ایرانگرد داشته باشید و بسته به میزان هزینه اختصاصی خود برای اجاره ویلا می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

اجاره ویلا با ایرانگر

ایرانگرد

علاوه‌بر این، تور ارزان چالوس یا هر شهر دیگری را هم می‌توانید از طریق ایرانگرد رزرو نمایید. چرا که ایرانگرد مرجع کاملی از رزرو انواع تور داخلی است. در این سایت می‌توانید تمام مجریان برگزاری تورها، تاریخ و زمان حرکت و همینطور جزئیات برگزاری تورها را ببینید. فرقی نمی‌کند در کدام شهر ایران زندگی می‌کنید، با استفاده از سایت ایرانگرد می‌توانید اطلاعات کاملی از تمام تورهایی را که مبدا حرکت آنها شهر شماست را ببینید و انتخاب کنید.

امتیاز ۴.۵۷ از ۵ – ۴ رای
spinner در حال ثبت رای
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو تور گردشگری از ایرانگرد